Postelový rošt Portoflex Mega, rovný, zátěž do 180 kg 004
Kód: R10043
Varianty: 190x100
Skladem u dodavatele
| R10042
5 640 Kč
4 661,16 Kč
bez DPH
Varianty: 190x80
Skladem u dodavatele
| R10004
5 170 Kč
4 272,73 Kč
bez DPH
Varianty: 190x90
Skladem u dodavatele
| R10041
5 170 Kč
4 272,73 Kč
bez DPH
Varianty: 200x100
Skladem u dodavatele
| R10045
5 170 Kč
4 272,73 Kč
bez DPH
Varianty: 200x80
Skladem u dodavatele
| R10043
4 700 Kč
3 884,30 Kč
bez DPH
Varianty: 200x90
Skladem u dodavatele
| R10044
4 700 Kč
3 884,30 Kč
bez DPH
Detailní popis produktu
Díky zpevněné konstrukci a silnějším lamelám je tento rošt přizpůsoben pro vyšší zátěž, až 180 kg. Speciálně uložená výkyvná pouzdra zaručují vyšší nosnost a odolnost proti prudkému zatížení. Rozdělení roštu do 7 anatomických zón umožní optimální oporu v oblasti hlavy, ramen, trupu, beder, stehen, lýtek a chodidel. Frézované lamely v ramenní oblasti poskytnou správnou oporu páteře při poloze spánku na boku. Středový popruh zlepšuje stabilitu a vyrovnává zatížení roštu.
| Délka: | 200 cm |
|---|---|
| Šířka: | 90 cm |
| Výška: | 8 cm |
| Váha: | 17,1 kg |
| Nosnost: | 180 kg |
| Počet lamel: | 28 |
| Typ roštu: | rovný rošt |
| Materiál: | Lamelové |
| Počet zón: | 7 |
| Záruka (počet roků): | 5 |
| Je možné vyrobit jiný rozměr: | Ano |
Skutečná velikost roštu je vždy o 1 cm užší a o 5 cm kratší než uvedený rozměr.
Dodací doba do 3 týdnů.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.