Postelový rošt Primaflex kombi P, boční výklop pravý, zátěž do 120 kg 004
Kód: R10195
Varianty: 200x100
Skladem u dodavatele
| R10205
3 619 Kč
2 990,91 Kč
bez DPH
Varianty: 200x120
Skladem u dodavatele
| R10207
4 277 Kč
3 534,71 Kč
bez DPH
Varianty: 200x80
Skladem u dodavatele
| R10198
3 290 Kč
2 719,01 Kč
bez DPH
Varianty: 200x90
Skladem u dodavatele
| R10195
3 290 Kč
2 719,01 Kč
bez DPH
Detailní popis produktu
Kvalitní lamelový rošt za dobrou cenu - to je Primaflex. Rošt do postele s bočním výklopem pro přístup do úložného prostoru řeší nedostatek místa v ložnici. Zdvih pomocí textilního úchytu usnadní každodenní manipulaci s lůžkem. Pružné lamely uložené ve dvojicích v kaučukových pouzdrech tvoří 3 anatomické zóny. Středový popruh zlepšuje stabilitu roštu. Posuvnými objímkami lze nastavit individuální tuhost v bederní části.
| Délka: | 200 cm |
|---|---|
| Šířka: | 90 cm |
| Výška: | 5 cm |
| Váha: | 17,9 kg |
| Nosnost: | 120 kg |
| Počet lamel: | 28 |
| Typ roštu: | rovný rošt |
| Materiál: | Lamelové |
| Vhodné pro pevný úložný prostor: | Ano |
| Počet zón: | 3 |
| Záruka (počet roků): | 2 |
| Pístové vyklápění: | Ano |
Skutečná velikost roštu je vždy o 1 cm užší a o 5 cm kratší než uvedený rozměr.
Dodací doba do 3 týdnů.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.