Matrace Dia Relax Hi 24, nosnost 130 kg 004
Kód: R20031
Varianty: 190x80
Skladem u dodavatele
| R20031
8 300 Kč
6 859,50 Kč
bez DPH
Varianty: 190x90
Skladem u dodavatele
| R20032
8 300 Kč
6 859,50 Kč
bez DPH
Varianty: 200x100
Skladem u dodavatele
| R20036
9 295,99 Kč
7 682,64 Kč
bez DPH
Varianty: 200x120
Skladem u dodavatele
| R20037
10 790,01 Kč
8 917,36 Kč
bez DPH
Varianty: 200x140
Skladem u dodavatele
| R20038
13 280 Kč
10 975,21 Kč
bez DPH
Varianty: 200x160
Skladem u dodavatele
| R20039
17 181 Kč
14 199,17 Kč
bez DPH
Varianty: 200x180
Skladem u dodavatele
| R20040
17 181 Kč
14 199,17 Kč
bez DPH
Varianty: 200x80
Skladem u dodavatele
| R20033
8 300 Kč
6 859,50 Kč
bez DPH
Varianty: 200x90
Skladem u dodavatele
| R20034
8 300 Kč
6 859,50 Kč
bez DPH
Detailní popis produktu
Matrace Dia Relax Hi je oproti matraci Dia Hi, složené z pevné hybridní pěny a studené pěny s vysokou objemovou hmotností, obohacena o vrstvu měkké hybridní pěny pro dokonalou relaxaci. Potah matrace je z kvalitní látky Bamboo, prošíváné rounem o gramáži 300 g/m2. Tento potah nejenže dodává matraci na luxusu, ale také reguluje teplotu, absorbuje vlhkost a je ekologicky udržitelný. Zapomeňte na obyčejné matrace a objevte božskou matraci Dia Relax Hi.
| Délka: | 200 cm |
|---|---|
| Šířka: | 90 cm |
| Výška: | 24 cm |
| Váha: | 17 kg |
| Nosnost: | 130 kg |
| Typ matrace: | pěnová |
| Typ balení: | Komprimované balení |
| Materiál matrace: | hybridní pěna, studená HR pěna |
| Rozdílná tuhost na každé straně: | Ano |
| Tuhost matrace: | H2 – měkká, H3 – střední |
| Počet zón: | 5 |
| Záruka (počet roků): | 5 |
| Vhodné pro polohovací rošty: | Ano |
| Antialergenní úprava matrace: | Ano |
| Měkčí ramenní oblast: | Ano |
| Potah: | Bamboo |
| Snadno pratelný potah: | Ano |
| Prodyšný potah: | Ano |
| Možnost dokoupení náhradního potahu: | Ano |
| Je možné vyrobit jiný rozměr: | Ano |
Doba dodání do 3 týdnů.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.