Matrace Medi Vita Kombi 20, nosnost 140 kg 004
Kód: R20153
Varianty: 190x80
Skladem u dodavatele
| R20153
13 499,99 Kč
11 157,02 Kč
bez DPH
Varianty: 190x90
Skladem u dodavatele
| R20154
13 499,99 Kč
11 157,02 Kč
bez DPH
Varianty: 200x100
Skladem u dodavatele
| R20158
15 120 Kč
12 495,87 Kč
bez DPH
Varianty: 200x120
Skladem u dodavatele
| R20159
17 550 Kč
14 504,13 Kč
bez DPH
Varianty: 200x140
Skladem u dodavatele
| R20160
21 600 Kč
17 851,24 Kč
bez DPH
Varianty: 200x160
Skladem u dodavatele
| R20161
26 289 Kč
21 726,45 Kč
bez DPH
Varianty: 200x180
Skladem u dodavatele
| R20162
26 289 Kč
21 726,45 Kč
bez DPH
Varianty: 200x80
Skladem u dodavatele
| R20155
13 499,99 Kč
11 157,02 Kč
bez DPH
Varianty: 200x90
Skladem u dodavatele
| R20156
13 499,99 Kč
11 157,02 Kč
bez DPH
Detailní popis produktu
Přizpůsobivá antialergická matrace pro maximální pohodlí. Latexová matrace svou konstrukcí odpovídá rozdílným křivkám celého těla. V nejvíce zatěžovaných oblastech je matrace zpevněna vrstvou kokosovo-latexové desky, která je umístěna v 1/3 výšky jádra. V oblasti ramen a kolen je měkká perfo-latexová deska, která zmírní otlačení těchto partií. Matrace je pro svou extrémní pružnost, vysokou odolnost proti deformaci a dlouhou životnost ideální kombinací pro motorové polohovací rošty.
| Délka: | 200 cm |
|---|---|
| Šířka: | 90 cm |
| Výška: | 20 cm |
| Váha: | 24,5 kg |
| Nosnost: | 140 kg |
| Typ matrace: | latexová |
| Typ balení: | Standardní balení |
| Materiál matrace: | kokos, latex |
| Rozdílná tuhost na každé straně: | Ano |
| Tuhost matrace: | H2 – měkká, H3 – střední |
| Počet zón: | 7 |
| Záruka (počet roků): | 5 |
| Vhodné pro polohovací rošty: | Ano |
| Antialergenní úprava matrace: | Ano |
| Měkčí ramenní oblast: | Ano |
| Potah: | Tencel |
| Snadno pratelný potah: | Ano |
| Prodyšný potah: | Ano |
| Možnost dokoupení náhradního potahu: | Ano |
| Je možné vyrobit jiný rozměr: | Ano |
Doba dodání do 3 týdnů.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.