Matrace Dia Visco Hi 22, nosnost 130 kg 004
Kód: R20143
Varianty: 190x80
Skladem u dodavatele
| R20143
9 200,01 Kč
7 603,31 Kč
bez DPH
Varianty: 190x90
Skladem u dodavatele
| R20144
9 200,01 Kč
7 603,31 Kč
bez DPH
Varianty: 200x100
Skladem u dodavatele
| R20148
10 304 Kč
8 515,70 Kč
bez DPH
Varianty: 200x120
Skladem u dodavatele
| R20149
11 960 Kč
9 884,30 Kč
bez DPH
Varianty: 200x140
Skladem u dodavatele
| R20150
14 720 Kč
12 165,29 Kč
bez DPH
Varianty: 200x160
Skladem u dodavatele
| R20151
19 044 Kč
15 738,84 Kč
bez DPH
Varianty: 200x180
Skladem u dodavatele
| R20152
19 044 Kč
15 738,84 Kč
bez DPH
Varianty: 200x80
Skladem u dodavatele
| R20145
9 200,01 Kč
7 603,31 Kč
bez DPH
Varianty: 200x90
Skladem u dodavatele
| R20146
9 200,01 Kč
7 603,31 Kč
bez DPH
Detailní popis produktu
Matrace Dia Visco Hi je oproti matraci Dia Hi, složené z pevné hybridní pěny a studené pěny s vysokou objemovou hmotností, obohacena o vrstvu paměťové pěny pro ještě lepší přizpůsobení křivkám vašeho těla. Potah matrace je z kvalitní látky Bamboo, prošívané rounem o gramáži 300 g/m2. Tento potah nejenže dodává matraci na luxusu, ale také reguluje teplotu, absorbuje vlhkost a je ekologicky udržitelný. Zapomeňte na obyčejné matrace a objevte božskou matraci Dia Visco Hi.
| Délka: | 200 cm |
|---|---|
| Šířka: | 90 cm |
| Výška: | 22 cm |
| Váha: | 16,5 kg |
| Nosnost: | 130 kg |
| Typ matrace: | pěnová |
| Typ balení: | Komprimované balení |
| Materiál matrace: | hybridní pěna, paměťová pěna, studená HR pěna |
| Rozdílná tuhost na každé straně: | Ano |
| Tuhost matrace: | H2 – měkká, H3 – střední |
| Počet zón: | 5 |
| Záruka (počet roků): | 5 |
| Vhodné pro polohovací rošty: | Ano |
| Antialergenní úprava matrace: | Ano |
| Měkčí ramenní oblast: | Ano |
| Potah: | Bamboo |
| Snadno pratelný potah: | Ano |
| Prodyšný potah: | Ano |
| Možnost dokoupení náhradního potahu: | Ano |
| Je možné vyrobit jiný rozměr: | Ano |
Doba dodání do 3 týdnů.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.