Matrace Medi Vita 20, nosnost 120 kg 004
Kód: R20103
Varianty: 190x80
Skladem u dodavatele
| R20103
11 500 Kč
9 504,13 Kč
bez DPH
Varianty: 190x90
Skladem u dodavatele
| R20104
11 500 Kč
9 504,13 Kč
bez DPH
Varianty: 200x100
Skladem u dodavatele
| R20108
12 880 Kč
10 644,63 Kč
bez DPH
Varianty: 200x120
Skladem u dodavatele
| R20109
14 950 Kč
12 355,37 Kč
bez DPH
Varianty: 200x140
Skladem u dodavatele
| R20110
18 400 Kč
15 206,61 Kč
bez DPH
Varianty: 200x160
Skladem u dodavatele
| R20111
22 563 Kč
18 647,11 Kč
bez DPH
Varianty: 200x180
Skladem u dodavatele
| R20112
22 563 Kč
18 647,11 Kč
bez DPH
Varianty: 200x80
Skladem u dodavatele
| R20105
11 500 Kč
9 504,13 Kč
bez DPH
Varianty: 200x90
Skladem u dodavatele
| R20106
11 500 Kč
9 504,13 Kč
bez DPH
Detailní popis produktu
Přizpůsobivá antialergická matrace pro maximální pohodlí. Latexové jádro matrace nabízí příjemně měkké spaní. Matrace je velmi poddajná – přizpůsobí se každému spáči a poskytne uvolnění celému tělu. Díky vysoké elasticitě je vhodná pro motorové rošty, výborně drží svůj tvar a nedeformuje se. Provzdušnění celého jádra přispívá ke správné hygieně lůžka – uvnitř matrace se nehromadí vlhkost, velmi odolná proti plísním, bakterií a roztočům.
| Délka: | 200 cm |
|---|---|
| Šířka: | 90 cm |
| Výška: | 20 cm |
| Váha: | 23 kg |
| Nosnost: | 120 kg |
| Typ matrace: | latexová |
| Typ balení: | Standardní balení |
| Materiál matrace: | latex |
| Tuhost matrace: | H2 – měkká |
| Počet zón: | 7 |
| Záruka (počet roků): | 5 |
| Vhodné pro polohovací rošty: | Ano |
| Antialergenní úprava matrace: | Ano |
| Měkčí ramenní oblast: | Ano |
| Potah: | Tencel |
| Snadno pratelný potah: | Ano |
| Prodyšný potah: | Ano |
| Možnost dokoupení náhradního potahu: | Ano |
| Je možné vyrobit jiný rozměr: | Ano |
Doba dodání do 3 týdnů.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.