Matrace Una 12, nosnost 80 kg 004
Kód: R20062
Varianty: 190x80
Skladem u dodavatele
| R20062
4 100 Kč
3 388,43 Kč
bez DPH
Varianty: 190x90
Skladem u dodavatele
| R20063
4 100 Kč
3 388,43 Kč
bez DPH
Varianty: 200x100
Skladem u dodavatele
| R20067
4 592 Kč
3 795,04 Kč
bez DPH
Varianty: 200x120
Skladem u dodavatele
| R20068
5 330 Kč
4 404,96 Kč
bez DPH
Varianty: 200x140
Skladem u dodavatele
| R20069
6 560 Kč
5 421,49 Kč
bez DPH
Varianty: 200x160
Skladem u dodavatele
| R20070
8 487 Kč
7 014,05 Kč
bez DPH
Varianty: 200x180
Skladem u dodavatele
| R20071
8 487 Kč
7 014,05 Kč
bez DPH
Varianty: 200x80
Skladem u dodavatele
| R20064
4 100 Kč
3 388,43 Kč
bez DPH
Varianty: 200x90
Skladem u dodavatele
| R20065
4 100 Kč
3 388,43 Kč
bez DPH
Detailní popis produktu
Matrace Una je vytvořena z revoluční hybridní pěny. Ideálně se přizpůsobuje vašemu tělu, poskytuje optimální podporu a zajišťuje zdravý, regenerující spánek. Matraci vyrábíme ve výškách 12 – 18 cm. Přestože nabízí luxusní spánek, je Una cenově dostupná, takže kvalitní odpočinek je nyní na dosah ruky. Objevte matraci Una – Vašeho partnera pro dokonalý spánek.
| Délka: | 200 cm |
|---|---|
| Šířka: | 90 cm |
| Váha: | 8 kg |
| Nosnost: | 80 kg |
| Typ matrace: | pěnová |
| Typ balení: | Komprimované balení |
| Materiál matrace: | hybridní pěna |
| Tuhost matrace: | H3 – střední |
| Počet zón: | 5 |
| Záruka (počet roků): | 3 |
| Vhodné pro polohovací rošty: | Ano |
| Antialergenní úprava matrace: | Ano |
| Měkčí ramenní oblast: | Ano |
| Potah: | Medicott |
| Snadno pratelný potah: | Ano |
| Prodyšný potah: | Ano |
| Možnost dokoupení náhradního potahu: | Ano |
| Je možné vyrobit jiný rozměr: | Ano |
Doba dodání do 3 týdnů.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.