Matrace Una 18, nosnost 120 kg 004
Kód: R20041
Varianty: 190x80
Skladem u dodavatele
| R20041
5 300,01 Kč
4 380,17 Kč
bez DPH
Varianty: 190x90
Skladem u dodavatele
| R20042
5 300,01 Kč
4 380,17 Kč
bez DPH
Varianty: 200x100
Skladem u dodavatele
| R20046
5 936,01 Kč
4 905,79 Kč
bez DPH
Varianty: 200x120
Skladem u dodavatele
| R20048
6 889,99 Kč
5 694,21 Kč
bez DPH
Varianty: 200x140
Skladem u dodavatele
| R20049
8 479,99 Kč
7 008,26 Kč
bez DPH
Varianty: 200x160
Skladem u dodavatele
| R20050
10 971 Kč
9 066,94 Kč
bez DPH
Varianty: 200x180
Skladem u dodavatele
| R20051
10 971 Kč
9 066,94 Kč
bez DPH
Varianty: 200x80
Skladem u dodavatele
| R20043
5 300,01 Kč
4 380,17 Kč
bez DPH
Varianty: 200x90
Skladem u dodavatele
| R20044
5 300,01 Kč
4 380,17 Kč
bez DPH
Detailní popis produktu
Matrace Una je vytvořena z revoluční hybridní pěny. Ideálně se přizpůsobuje vašemu tělu, poskytuje optimální podporu a zajišťuje zdravý, regenerující spánek. Matraci vyrábíme ve výškách 12 – 18 cm. Přestože nabízí luxusní spánek, je Una cenově dostupná, takže kvalitní odpočinek je nyní na dosah ruky. Objevte matraci Una – Vašeho partnera pro dokonalý spánek.
| Délka: | 200 cm |
|---|---|
| Šířka: | 90 cm |
| Výška: | 18 cm |
| Váha: | 12 kg |
| Nosnost: | 120 kg |
| Typ matrace: | pěnová |
| Typ balení: | Komprimované balení |
| Materiál matrace: | hybridní pěna |
| Tuhost matrace: | H3 – střední |
| Počet zón: | 5 |
| Záruka (počet roků): | 3 |
| Antialergenní úprava matrace: | Ano |
| Měkčí ramenní oblast: | Ano |
| Potah: | Medicott |
| Prodyšný potah: | Ano |
| Možnost dokoupení náhradního potahu: | Ano |
| Je možné vyrobit jiný rozměr: | Ano |
Doba dodání do 3 týdnů.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.