Matrace Dia Hi 20, nosnost 130 kg 004
Kód: R20082
Varianty: 190x80
Skladem u dodavatele
| R20082
6 900 Kč
5 702,48 Kč
bez DPH
Varianty: 190x90
Skladem u dodavatele
| R20083
6 900 Kč
5 702,48 Kč
bez DPH
Varianty: 200x100
Skladem u dodavatele
| R20087
7 728 Kč
6 386,78 Kč
bez DPH
Varianty: 200x120
Skladem u dodavatele
| R20088
8 970 Kč
7 413,22 Kč
bez DPH
Varianty: 200x140
Skladem u dodavatele
| R20089
11 040 Kč
9 123,97 Kč
bez DPH
Varianty: 200x160
Skladem u dodavatele
| R20090
14 283 Kč
11 804,13 Kč
bez DPH
Varianty: 200x180
Skladem u dodavatele
| R20091
14 283 Kč
11 804,13 Kč
bez DPH
Varianty: 200x80
Skladem u dodavatele
| R20084
6 900 Kč
5 702,48 Kč
bez DPH
Varianty: 200x90
Skladem u dodavatele
| R20085
6 900 Kč
5 702,48 Kč
bez DPH
Detailní popis produktu
Matrace Dia Hi je vylepšenou verzí naší oblíbené matrace Dia. Využívá kombinaci pevné hybridní pěny, studené pěny s vysokou objemovou hmotností (50 kg/m3) a unikátního průřezu pro maximální pohodlí. Potah matrace je z kvalitní látky Bamboo, prošíváné rounem o gramáži 300 g/m2. Tento potah nejenže dodává matraci na luxusu, ale také reguluje teplotu, absorbuje vlhkost a je ekologicky udržitelný. Zapomeňte na obyčejné matrace a objevte božskou matraci Dia Hi.
| Délka: | 200 cm |
|---|---|
| Šířka: | 90 cm |
| Výška: | 20 cm |
| Váha: | 14 kg |
| Nosnost: | 130 kg |
| Typ matrace: | pěnová |
| Typ balení: | Komprimované balení |
| Materiál matrace: | hybridní pěna, studená HR pěna |
| Rozdílná tuhost na každé straně: | Ano |
| Tuhost matrace: | H2 – měkká, H3 – střední |
| Počet zón: | 5 |
| Záruka (počet roků): | 5 |
| Vhodné pro polohovací rošty: | Ano |
| Antialergenní úprava matrace: | Ano |
| Měkčí ramenní oblast: | Ano |
| Potah: | Bamboo |
| Snadno pratelný potah: | Ano |
| Prodyšný potah: | Ano |
| Možnost dokoupení náhradního potahu: | Ano |
| Je možné vyrobit jiný rozměr: | Ano |
Doba dodání do 3 týdnů.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.