Granitový dřez LINEA 600N 004
Kód: L11046
Varianty: metalblack (74)
Skladem u dodavatele
| L11046
4 090,01 Kč
3 380,17 Kč
bez DPH
Varianty: titanium (72)
Skladem u dodavatele
| L11040
4 690 Kč
3 876,03 Kč
bez DPH
Detailní popis produktu
| Konstrukční typ | Dřezy s krátkým odkapem |
|---|---|
| Spodní skříňka | 450 mm |
| Vnější rozměry | 600 x 480 mm |
| Rozměry vany | 340 x 415 mm |
| Hloubka dřezu | 190 mm |
| Výpust | 3 ½“ |
| Orientace | Otočný |
| Typ montáže | Horní |
| Modelová řada | Sinks SGR |
| Záruka | 5 let |
| Hmotnost | 5,00 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.