Granitový dřez GRANDE 800 004
Kód: L10190
Varianty: granblack (30)
Skladem u dodavatele
| L10190
5 589,99 Kč
4 619,83 Kč
bez DPH
Varianty: metalblack (74)
Skladem u dodavatele
| L11045
5 589,99 Kč
4 619,83 Kč
bez DPH
Detailní popis produktu
Granitový dřezy GRANDE značky Sinks Aquasanita. Dřez je vyroben z 80% z drcené žuly spojené pryskyřicí. Takovéto dřezy odolávají teplotám až 230 °C. Dřez Grande nabízí prostornou nádobu a dostatečný odkap. Rozměry dřezu jsou 800 x 510 mm.
| Konstrukční typ | Dřezy s odkapem |
|---|---|
| Spodní skříňka | 450 mm |
| Vnější rozměry | 800 x 510 mm |
| Rozměry vany | 340 x 460 mm |
| Hloubka dřezu | 190 mm |
| Výpust | 3 ½“ |
| Orientace | Otočný |
| Typ montáže | Horní |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.